Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı
14 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.002 kez okundu.

Genellikle ay sonuna doğru maaşımıza almamıza üç beş gün kala nakit sıkıntısına düşeriz veya almamız gereken bir ihtiyaç vardır ve bunun için nakit kullanmak gerekir, bunu da kredi kartından çekmek oldukça maliyetli olacaktır. Kredi Kartından çekilen 100 TL dahi olsa faizi hariç en az 10 TL ekstra masrafı ile birlikte oldukça maliyetli olmaktadır.
İşte burada bizim ek hesap, eksi hesap ve eksi bakiye diye adlandırdığımız Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı devreye girmektedir.

Peki Kredili Bankomat Hesabının Avantajları Nedir

Vakıfbank’ ın sunmuş olduğu Kredili Bankomat-7/24 ile vadesiz mevduat hesabınızda yeterli miktarda paranız olmasa bile, limitiniz dâhilinde birçok bankacılık hizmetinden yararlanmak mümkündür. Bir nevi elinizin altında hazır para gibi değerlendirmek lazım

Hesabınızda para olmasa dahi Kredili Bankomat-7/24 limitiniz dahilinde para çekebilir, EFT, havale, fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işleminizi yapabilirsiniz, Hesabınıza düzenli ödeme talimatı vererek elektrik, su, telefon, doğalgaz vb. otomatik fatura ödemelerinizi ve taksit, kira gibi düzenli ödemelerinizi zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Hesabınız eksi bakiyedeyken Vakıfbank Kredili Bankomat-7/24’ünüzün bağlı olduğu hesabınıza herhangi bir para girişi olması halinde hesap, otomatik olarak krediyi kapatır, yine anaparayı, istediğiniz zaman kapatmanız da mümkündür. Kullandığınız Kredili Bankomat-7/24‘e, sadece kullandığınız gün kadar faiz işler ve yalnızca işleyen faizi ödeyerek anapara ödenmeden, kredinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Faiz oranlarında kredi kartlarında kullanılan nakit avansa göre kat ve kat düşüktür, örnek 1000 TL kullanmanız ve 30 gün vade de ödeyeceğiniz toplam faiz 28 TL yi geçmez sadece faiz ödersiniz komisyon masraf kesinlikle yoktur veya günlük maliyeti neredeyse 1 tl civarıdır.

Faiz oranları ise; 1,80 ile 2,02 arasındandır.

Kredili bankomat Hesabı Nasıl Açılır

Eğer Vakıfbank Müşterisi iseniz şubenize başvurmanız halinde, hesabınız yok ise yine aşağıda belirtilen belgeler ile size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, Gelir durumunu gösterir belge, adresinizi gösterir yasal bir belge ile başvurabilirsiniz. Ayrıca Kredili Bankonat Limit Arttırma veya Düşüre işlemleri için de bankanıza başvurmanız gerekir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git