Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar
26 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

Teknolojinin gelişmesi birçok yeniliği beraberinde getirmiştir. Bu anlamda şubeye gitmeden kredi alabilir miyim? şeklinde araştırma yapan tüketici sayısı da artmaktadır. Artık şubesiz internet bankacılığı gibi uygulamaların yaygınlaşmasıyla beraber tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Bununla beraber fatura ödeme, kredi kartı veya kredi borcu ödeme gibi süreçler de bu şekilde tamamlanabilmektedir. Yazımızın devamında şubesiz kredi hizmeti sunan bankaları ve bu uygulamanın özelliklerini takip edebilirsiniz.

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kredi talebinde bulunmadan önce ilgili bankanın web sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Birçok banka, tüketicilerin online kredileri daha kolay bir şekilde yapabilmesi için çeşitli uygulamalar hazırlamıştır. Öncelikle yapacağınız bu tür başvurular sadece ön başvurudur. Yani vade gün sayısı ile kredi miktarını belirledikten sonra bankada bir hesabınızın olması gerekmektedir. Elbette bankada hesabı olmayanlar da online kredi başvurusu yapabilir.

Online kredilerde talep edilen kredi miktarı düşük olmaktadır. O halde şubeye gitmeden kredi alabilir miyim? sorusunun yanıtı evet olmakla beraber, daha yüksek limitlerde kredi almak için banka şubelerine gitmeniz gerekecektir. Aslında şubesiz kredi uygulamaları sayfalarca imzanın atılmasını engellemektedir. Zaten kredi sözleşmeleri ve başvuru formları size web üzerinden aktarılmaktadır. Bu nedenle günümüzde şubeye gitmeden kredi çekenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Şubesiz Kredi Veren Bankalar

Şubesiz kredi çekmek isteyen tüketiciler Akbank, Garanti Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, Bank Pozitif, İş Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB, ING, Denizbank ve Odeabank üzerinden hizmet talep edebilmektedir. Bu bankalar günümüzün en hızlı ve güvenilir internet alt yapısını kullanarak tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca bankaların internet şubeciliğini kullandığınız zaman var olan borçlarınızı ödeyebilir veya kredi borç takibi yapabilirsiniz.

Sıraladığımız bu bankalar şubeye gitmeden kredi almak için başvuracağınız bankalar arasındadır. Genel olarak başvurunun yapılmasının ardından kredi miktarının sunulması için şubeye gidilmesi gerekmektedir. Kredi notu yüksek olan tüketiciler ise çoğu zaman kredilerini banka hesaplarına alabilmektedir. Fakat bu durum istisnai bir şekilde uygulanmakla beraber her tüketicide farklılık gösterebilmektedir. Yine de belirttiğimiz üzere en mantıklı yöntem, şubeye başvurarak hizmet talep etmek olacaktır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git