QNB Finansbank Altın Toplama Günleri Başladı

QNB Finansbank Altın Toplama Günleri Başladı
20 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 236 kez okundu.

QNB Finansbank Altın Toplama Günleri Kampanyası Detayları kredi haberi hakkında son gelişmeler sadece güncel olarak e-kredim.org adresinde işte detaylar…

Bir yatırım aracı olarak değerli maden kategorisine giren altınlarınızı QNB Finansbank’ın Altın Toplama Günleri kampanyası kapsamında değerlendirebilirsiniz.

Yakın dönemde Katar Ulusal Bankası ile birleşen ve kısa sürede Türkiye’nin yıldızı parlayan bankalarından birisi olarak adından sıkça söz ettirmeye başlayan QNB Finansbank, şimdi de değerli maden sahiplerinin ellerindeki bu değerli madenlerden karlılık elde etmesi için bir kampanya başlatmıştır.

ALTIN TOPLAMA GÜNLERİ BAŞLADI

QNB Finansbank’ın altın toplama günleri uygulaması kapsamında yastık altındaki veya banka kasalarında saklanan altın kolye, küpe, bilezik, yüzük, Cumhuriyet altını gibi değerli madenler anında nakde dönüştürülerek vadesiz hesabınıza aktarılmaktadır. Alanında uzman ekipler ile çalışan QNN Finansbank bünyesinde bozdurduğunuz altınlarınızı dilerseniz vadeli hesaba aktararak altının değerinin yükselişini takip edebilir hem de faiz olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Vadesiz altın hesabında bulunan nakit anında bankadan çekilebilmektedir ancak vadeli hesap kapsamında değerlendirilen altın ise hem artışı kollanabilmeye açık hem de faiz oranından faydalanmaya açıktır ancal bu hesaptaki para işlem başlangıcında belirlenen vade süresinden daha önce çekilememektedir.

QNB Finansbank’ın altın günleri uygulaması kapsamında altınlarınızı kaybolma riskinden kurtararak, nakdi olarak da değerlendirilebilmesi için olanak yaratılabilmektedir. Altın hesabı için oluşturulan vadeli hesaptan herhangi bir hesap işletim ücreti de alınmamaktadır.

Sİzin bankaya ibraz etmiş olduğunuz altın 24 ayar üzerinden hesaplanmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Altın hesabınızdaki altınları dilerseniz başka kişilere de gönderebilmektesiniz.

QNB Finansbank’ın altın günlerinden faydalanarak altında kazançlı çıkmak için size en yakın QNB Finansbank şubesine başvurudabilinir ve altınlarınızı anında değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git