Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?
1 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 323 kez okundu.

Acil şekilde nakit para ihtiyaçlarınızı karşılamak için hangi bankaların size hızlı bir şekilde kredi verebileceğiniz merak ediyor musunuz? Bu yazımızda sizlere kolay kredi veren bankaları merak altına aldık, işte daha esnek şartlarla size kolay bir şekilde kredi verebilen bankaların listesi;

CEPTETEB ihtiyaç kredisi

Şubesiz bankacılık hizmeti veren CepteTeb, şubeye gitmeden mobil uygulama ve İnternet sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz 1.000 ile 30.000 arasındaki hızlı kredi imkanı sağlıyor. 48 aya varan vade seçenekleri ile ister CepteTeb müşterisi olun ister olmayın bu krediden yararlanabiliyorsunuz.

İş Bankası Anında Kredi

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan İş Bankasının sunduğu ‘anında kredi’ ile 30.000 varan miktarda krediyi 48 aylık vade imkanı ile almanız mümkün. 2018 yılında büyük bir ilgi gören kampanya detaylarına buradan da ulaşabilirsiniz. İşCep ve İnternet şubesinden başvuru yapabileceğiniz Anında Kredi kampanyası düşük faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarınız için avantajlı çözümler sunmaktadır.

Enpara.com Masrafsız Kredi

Şubesiz ve masrafsız bankacılık sloganı ile uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Enpara’nın sunduğu bu kredi ile şubeye gitmeden krediniz anında hesabınızda oluyor.

Şubesiz Bankalar Daha Kolay Mı Kredi Veriyor?

Şubesiz (mobil bankacılık) sistemi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Özellikle EFT, havale gibi hizmetlerde kesinti yapmamaları, işlemlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılması da insanların şubesiz banklara yönelmesinde en büyük etkenler arasında yerini alıyor. Kredini alımını da son derece kolaylaştıran şubesiz bankacılık sisteminde evrak talep edilmemesi işlemleri hızlandıran en önemli adımların başında geliyor.

Kredi Kayıt Bürosu sayesinde kredi talebinde bulunan kişilerin gerekli bilgilerine ulaşabilen bankalar kredi sonuçlarını çok hızlı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Bankalar Kredileri Neye Göre Veriyor?

Bankaların kredi verme sistemleri tamamen otomatik ve standart bir şekilde işleniyor. Kredinin onaylanmasında en önemli etken ise kişinin kredi notu ve çalışma durumudur. Genellikle bankalar kredi notu 1200 olan ve 6 aylık sigortası olan kişilere istediği kredi miktarını sağlayabiliyor.

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin : https://www.hizlinakitkredi.net/en-kolay-kredi-veren-bankalar/ adresini inceleyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git