Finansbank Müşteri Hizmetleri

Finansbank Müşteri Hizmetleri
4 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 206 kez okundu.

Finansbank, yirmi yedi yıldır bankacılık sektöründe kaliteli hizmetler vermekte ve hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeye çalışmaktadır. Bir bankanın alanında yükselebilmesi ve daha çok tercih edilir bir banka olmasının en önemli anahtarı müşteri memnuniyetidir. İşte bu bağlamda Finansbank; hem banka içi işlemlerde hem de bankacılık işlemlerinin uzaktan yapıldığı telefon ve internet bankacılığı konusunda kaliteyi ön plana çıkaran uygulamalar gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetinin en önemli ayaklarından olan Finansbank çağrı merkezleri 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Finansbank Telefon Bankacılığı

 “İstanbul Çağrı Merkezleri Ödülleri”nde “En İyi Çağrı Merkezi” ödülünü alan Finansbank, 0850 222 0 900 numarası ile 7 gün 24 saat müşterilerinin hizmetindedir. Finansbank telefon bankacılığında geliştirilmiş sesli yanıt sistemi, müşteriyi tanır ve kişiye özel menü sunar. Ayrıca telefon bankacılığı müşteri hizmetleri personeline bağlanmadan birçok işlemi, kişinin kendisinin yapmasına olanak sağlar. Ayrıca anında kredi kullanımı, vergi ödeme, otomatik fatura talimatı verme ve kredi kartı başvurusu yapma gibi birçok bankacılık işlemi şubeye gidilmeden telefondan kolayca yapılabilir.

Finansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank İnternet Bankacılığında ister bireysel isterse kurumsal iş ve işlemler bankaya gitmeden ev ya da ofis konforunda gerçekleştirilebilmektedir. Finansbank İnternet Bankacılığında 7 gün 24 saat pratik, rahat ve hızlı bankacılık işlemleri yapılabilir. Ayrıca kişinin cep telefonuna gelen tek kullanımlık şifrelerle güvenli işlem yapabilmek mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git