Denizbank müşteri hizmetleri

Denizbank müşteri hizmetleri
4 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 208 kez okundu.

Bankaların; daha iyi hizmet, müşteri memnuniyeti, daha kaliteli rekabet anlayışı doğrultusunda müşteriler için her geçen gün sınırsız seçenek sunulmaktadır. İşte bu anlayışta olan Denizbank’ın hizmetlerden biri çağrı merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilen müşteri hizmetleri servisidir. Müşterilerinin 7 gün 24 saat bankacılık hizmetlerinden kolay ve rahat yararlanabilmesi için Denizbank müşteri iletişim numaraları hizmettedir.

Denizbank Telefon Bankacılığına En Hızlı Ulaşım

Denizbank müşterileri, 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralı telefonlardan müşteri hizmetleri personeli ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirler ve istedikleri her banka işlemi ile ilgili bilgi alabilirler. Denizbank müşterileri her iki telefon numarası aracılığıyla da aynı kaliteli hizmet alınabilmekte ve bankacılık hizmetlerinden aynı kalitede yararlanabilmektedirler.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numaralarındaki Hizmetler

Denizbank müşteri hizmetleri iletişim telefon numaraları olan 444 0 800 veya 0850 222 0 800’ü arayan Denizbank müşterileri; sesli yanıt sisteminden yararlanarak işlem yapabilmektedirler. Bu sayede sistem kişiyi sesinden tanıyabilmekte ve güvenli telefon bankacılığı sağlanabilmekte ve kişiye özel hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Kayıp, çalıntı ve şüpheli işlem bildirimleri, kredi kartına ait güncel limit ve borç bilgileri, bankacılık ve şifre işlemleri, internet bankacılığı, hesap yönetimi, para transferi, kart işlemleri, fatura ve ödemeler gibi daha birçok işlem; 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığında mevcuttur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git