Bank Pozitif İletişim Hizmetleri(Kredi Hesaplama)

Bank Pozitif İletişim Hizmetleri(Kredi Hesaplama)
4 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 205 kez okundu.

Ülke genelindeki tüm bankalar; daha iyi hizmet, müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda müşteriler için her geçen gün sınırsız seçenek sunmaktadır. Bankacılık sektöründe yeni bir isim olan Bankpozitif de müşterilerine verdiği kaliteli ve pratik hizmet ile adından söz ettirmektedir. Ayrıca şubesiz bankacılık hizmeti veren Bankpozitif, müşteri portföyünü her geçen gün artırmaktadır. Bankpozitif’in hizmetlerden biri çağrı merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilen müşteri hizmetleri servisidir. Bankpozitif müşterilerinin 7 gün 24 saat bankacılık hizmetlerinden kolay ve rahat yararlanabilmesi için Bankpozitif müşteri iletişim numaraları hizmettedir.

Bankpozitif Telefon Bankacılığına En Hızlı Ulaşım

Bankpozitif müşterileri, 444 4 365 numaralı telefondan müşteri hizmetleri personeli ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirler ve istedikleri her banka işlemi ile ilgili bilgi alabilirler. Bankpozitif müşterileri telefon numarası aracılığıyla kaliteli hizmet alınabilmekte ve bankacılık hizmetlerinden kalitede yararlanabilmektedirler.

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri İletişim Numarasındaki Hizmetler

Bankpozitif müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası olan 444 4 365’i arayan Bankpozitif müşterileri; ilk olarak sesli yanıt sistemiyle karşılaşacaklardır. Sesli yanıt sistemi müşteriye sunduğu seçeneklerle müşteriyi ihtiyaç duyduğu tüm departmanlara yönlendirecektir. Banka çalışanı ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alındığından, müşteri güvenliği ve hizmet kalitesi sağlanacaktır.

Bankpozitif Kredi Hesaplama

ankpozitif, cazip kredi imkânlarıyla son dönemin kredi çekimi için en çok tercih edilen bankalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Evrak için masraflarının bulunmamasının yanı sıra; pek çok bankanın aksine sigorta yapımını mecburi tutmaması, masrafları azaltarak, daha uygun kredi almanızı sağlıyor. Üstelik sizi şubede de uğraştırmayan banka, evinize ya da iş yerinize gelerek, istediğiniz kredi tutarını size teslim ediyor

Şubeye Giderek Kredi Hesaplama

Bir BankPozitif şubesine, hafta için 09.00 ve 17.00 arasında gidebilir ve kredi hesaplama işlemini yaptırabilirsiniz. Banka görevlilerine, düşündüğünüz vade tutarını ve çekmek istediğiniz miktarı belirtirseniz, size aylık ödeme miktarınızı çıkaracaktır. Ayrıca; herhangi bir kampanya var ise; bu kampanyayı da size sunarak, daha avantajlı bir seçim yapmanızı sağlayabilirler.

Resmi İnternet Sitesinden Kredi Hesaplama

BankPozitif’in resmi internet sitesinden; kredi hesaplama alanına girin. Bu alanda, alacağınız kredinin ne kredisi olduğunu belirledikten sonra, dilerseniz buton yardımıyla ayarlayarak, dilerseniz de uygun karelere tutar ile vadeyi girerek hesapla butonuna basın. Aylık ne kadar ödemeniz gerektiği karşınıza çıkacaktır. Faiz; direkt olarak önünüze sunulmuyor; ancak aylık tutar ile vade miktarının çarpımından, kredi çekeceğiniz tutarı çıkararak bulmanız mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git