Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri
4 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 172 kez okundu.

Bankalar; daha iyi hizmet, müşteri memnuniyeti, daha kaliteli rekabet anlayışı doğrultusunda müşteriler için her geçen gün sınırsız seçenek sunmaktadır. İşte bu anlayışta olan Akbank’ın hizmetlerden biri çağrı merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilen müşteri hizmetleri servisidir. Akbank müşterilerinin 7 gün 24 saat bankacılık hizmetlerinden kolay ve rahat yararlanabilmesi için Akbank müşteri iletişim numaraları hizmettedir.

Akbank Telefon Bankacılığına En Hızlı Ulaşım

Akbank müşterileri, 444 00 72 veya 0850 222 25 25 numaralı telefonlardan her türlü bankacılık işlemini kolayca yapabilirler ve mesai veya süre kısıtlamasına takılmadan 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerine bağlanabilirler. Akbank, telefon bankacılığı aracılığıyla kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numaralarındaki Hizmetler

Akbank telefon bankacılığından yararlanmak isteyen müşterilerin, müşteri hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemi aracılığıyla bankacılık hizmetlerini almaları mümkündür. Sesli yanıt sistemi kişiyi sesinden tanıyabildiğinden güvenli telefon bankacılığı hizmeti alınabilmektedir. Ayrıca sesli yanıt sistemi sayesinde kişiye özel hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi verilebilmektedir. Banka şubelerinde ve internet bankacılığında kolaylıkla yapılabilen banka kartı, kredi kartı, vadeli-vadesiz hesap açma-kapama, borç ve limit bilgileri öğrenme, havale, EFT, hesap kaydı gibi işlemlerin hepsi ve daha fazlası Akbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığında mevcuttur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git